قوانین و مقررات گروه صنعتی عرشه کاران

پیش از ادامه کار و استفاده از خدمات نیاز است تا شرایط و ضوابط سایت گروه صنعتی عرشه کاران را مطالعه کنیدو از محتوای آن آگاهی داشته باشید. توجه کنید که انتخاب گزینه ادامه کار و درخواست هرگونه سفارش به گروه صنعتی عرشه کاران به معنی موافقت شما با شرایط و ضوابط این سایت خواهد بود.


قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه فعالیتها و محصولا گروه صنعتی عرشه کاران منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشد .

تعریف مشتری و یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات گروه صنعتی عرشه کاران  اقدام نماید .

ثبت سفارش

 1- یک قرارداد زمانی میان کاربر و گروه صنعتی عرشه کاران  منعقد می‌شود که کاربر سفارش خود را در وبسایت ثبت و مبلغ سفارش را به‌صورت آنلاین یا از طریق واریز به یکی از حساب‌های مشخص شده در وبسایت پرداخت نماید
2- گروه صنعتی عرشه کاران  در قبال عدم دسترسی منظم کاربر به وب سایت و عدم بررسی اعلان ها از سوی کاربر مسئولیتی نخواهد داشت.
3- پرداخت پیش فاکتور توسط مشتری به معنی تایید فاکتور و انجام شدن سفارش است. در صورت عدم پرداخت هزینه اعلام شده پروژه لغو شده بحساب می آید.
4- كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
5- گروه صنعتی عرشه کاران صرفاً در دوره اعتبار مبلغ پیش فاکتور مسئولیت داشته و چنانچه کاربر پس از طی دوره اعتبار پیش فاکتور نسبت به ارسال وجه اقدام نماید موظف به پرداخت مابه التفاوت وجه کالا  با قیمت جدید می باشد .


نکات مهم در هنگام تحویل سفارش


1-مشتریان محترم موظف هستند هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید.
2- مشتریان محترم موظف هستند در هنگام تحویل گرفتن سفارش، کالای سفارش داده شده خود را تحویل ظاهری بگیرند (تحویل ظاهری یعنی کالا از تمام جنبه های ظاهری بررسی و در صورتیکه فاقد هر گونه ایراد ظاهری باشد، تحویل گرفته شود)
3- توجه گردد هنگامی که کالا تحویل ظاهری گرفته می شود، فروشگاه دیگر مسئولیتی در قبال مشکلات و ایرادات ظاهری کالا نخواهد داشت.
تبصره 1: چنانچه بسته بندی کالا دارای مشکل یا ایراد ظاهری بوده و نشان از ضربه خوردگی یا مشکلات احتمالی داشته باشد، مشتری باید از تحویل گرفتن آن خودداری نماید و ضمن تهیه صورتجلسه، موضوع را بلافاصله به فروشگاه اطلاع نماید.
4- در زمان ارسال کالا توسط شرکت پست و یا باربری، مشتریان محترم موظف هستند در حضور مامور پستی و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردد و در صورتیکه کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دارای ایراد باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن و درخواست صورتجلسه، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهد. در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی یا باربری (بمنزله دریافت کالا بصورت صحیح و سالم) را امضاء نماید، دیگر حق اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا نخواهد داشت، زیرا به دلیل آنکه مشتری شخصاً تایید نموده است که کالا را صحیح و سالم دریافت نموده است، دیگر امکان هیچگونه پیگیری برای دریافت خسارت توسط مشتری وجود ندارد. در ضمن در این موارد پرداخت خسارت بر عهده شرکت پست یا باربری بوده و فروشگاه صرفا سعی می کند پیگیری هایی بصورت موازی برای دریافت سریعتر خسارت مشتری انجام دهد.
5- طبق دستورالعمل پلیس فتا در هنگام تحویل سفارشاتی که پرداخت آنها آنلاین بوده است، ارائه کارت ملی مطابق با نام فرد سفارش دهنده، اجباری است. چنانچه فردی که کالا را سفارش داده و پرداخت آن را بصورت آنلاین انجام داده، تمایل داشته باشد کالا تحویل فرد دیگری گردد، باید از طریق پنل، ایمیل یا پیامک، نام فرد تحویل گیرنده را به فروشگاه اعلام نماید، در غیر اینصورت فروشگاه کالا را تحویل نداده و در این موارد هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.
6- به دلیل مسائل و مشکلات روی داده و بر اساس هماهنگی صورت گرفته با پلیس فتا و نیروی انتظامی، تحویل کلیه سفارش ها درب پروژه  خواهد بود مگر مواردی که مشتریان محترم در هنگام ثبت سفارش، درخواست حمل طبقات می نمایند.

        امکان خطا در قیمت های سایت

1-فروشگاه همواره سعی می نماید که قیمتهای کالاها را به درستی و با حداقل خطا در سایت وارد نماید. اما از آنجائیکه این قیمتها توسط کارشناسان و اپراتورها وارد سایت می گردند، همواره امکان خطای انسانی در ورود اطلاعات وجود خواهد داشت. لذا در مواقعی که این قیمتها به اشتباه وارد سایت شده باشند هیچگونه تعهدی برای فروشگاه برای فروش کالا به همان قیمت اشتباه ایجاد نخواهد نمود.
2-در این موارد حتی چنانچه بر اساس قیمت اشتباه، کالا برای مشتری فاکتور و ارسال گردد، مشتری موظف است در صورتیکه کالا را از بسته بندی خارج نکرده باشد یا آن را عودت نماید و یا ما به التفاوت وجه را واریز نماید و در صورتیکه کالا را از بسته بندی خارج کرده باشد، موظف است ما به التفاوت وجه را به حساب فروشگاه واریز نماید. مشتری با قبول قوانین سایت حق هر گونه اعتراض در این موارد را از خود سلب می نماید.

توجه: ملاک درج قیمت اشتباه در سایت، تفاوت بیش از 10 درصد قیمت سایت و قیمت عرف بازار می باشد.


امکان ارسال کالای اشتباه

فروشگاه همواره سعی می نماید دقیقا کالای سفارش داده شده توسط مشتری را برای ایشان ارسال نماید؛ اما به دلیل حجم بالای سفارشات و امکان خطای سیستمی یا انسانی، در موارد معدود ممکن است کالای اشتباهی برای مشتری ارسال گردد. در این موارد، مشتریان موظف هستند هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید. حال چنانچه مشتری بدون چک کردن کالا را تحویل و از بسته بندی و پلمپ اولیه خارج نموده باشد، در صورتیکه قیمت کالای تحویل گرفته شده بیشتر از کالای سفارش داده شده باشد، موظف است مابه التفاوت وجه را حداکثر 48 ساعت پس از اطلاع، به حساب فروشگاه واریز نماید، در غیر اینصورت فروشگاه حق خواهد داشت نسبت به پیگیری از طریق مراجع قضایی ذیصلاح اقدام و در اینصورت کلیه خسارات، هزینه های دادرسی و حق الوکاله بر عهده مشتری خواهد بود. اما در صورتیکه کالای تحویل گرفته شده توسط مشتری ارزان تر از کالای سفارش داده شده باشد، فروشگاه موظف است حداکثر 48 ساعت پس از اطلاع، مابه التفاوت را به حساب مشتری واریز نماید، در این موارد به دلیل اینکه کالا از بسته بندی و پلمپ اولیه خارج گردیده است، امکان عودت وجود ندارد.رعایت نکات زیر از جانب کاربر و خریدار الزامی است


عرشه کاران هویت شخصی کاربران را محرمانه می داند و اطلاعات شخصی آنان به هیچ شخص و یا سازمان دیگری منتقل نمی گردد مگر اینکه با حکم قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذیصلاح قرار دهد.


در زمان ثبت نام نسبت به صحیح بودن آدرس ایمیل خود دقت نمایید چون علاوه بر لینک فعال سازی ، اطلاعات پیگیری خرید محصول و کوپن های تخفیف به همان آدرس ایمیل ارسال می گردد.


چنانچه کاربر با نام و یا نشانی و تلفن غیر واقعی  اقدام به خرید کالا نماید قطعاً در زمان ارسال و یا تحویل کالا توسط پست و یا پیک دچار مشکل خواهد شد و عرشه کاران در این خصوص هیچگونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.


چنانچه کاربر جهت خرید محصولات از همان اطلاعات ثبت نام در سایت استفاده می نماید موظف است در زمان تغییر در هر کدام از مشخصات مانند شماره ی تماس و آدرس ، تغییرات را بلافاصله در پروفایل خود نیز اصلاح نماید.


کلیه محصولات موجود در فروشگاه در صورت عدم استفاده  تا 48 ساعت پس از تحویل گارانتی و ضمانت عودت بدون قید و شرط دارند ، اما خریدار موظف به پرداخت هزینه ارسال و عودت کالا می باشد.


عرشه کاران ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وبسایت ویرایش نماید . همچنین اگر نظر و یا پیام ارسال شده توسط کاربر ، مشمول مصادیق مجرمانه باشد ، عرشه کاران می تواند از اطلاعات ثبت شده جهت پیگیری قانونی استفاده نماید.


کلیه محصولات موجود در فروشگاه در صورت عدم استفاده  تا 48 ساعت پس از تحویل گارانتی و ضمانت عودت بدون قید و شرط دارند ، اما خریدار موظف به پرداخت هزینه ارسال و عودت کالا می باشد.


کاربر نباید در بخش نظرات، تبلیغی در رابطه با کسب و کار خویش و یا محصولات خود نماید.


از دعوت دیگر کاربران جهت به مراجعه به وبسایت ، وبلاگ و یا کانال های موجود در شبکه های اجتماعی در بخش نظرات اجتناب نمایید.


Top